Kdy nás můžete navštívit?

NATU

Spojuje nás vášeň pro zdravý životní styl, láska k přírodě, osobní rozvoj a zdravé chutné jídlo. Proto i naše produkty jsou v souladu s filozofií „miluj přírodu, miluj sám sebe“.
 

Zkuste spolu s námi žít moderně v souladu s přírodou a nechte se inspirovat našim nadšením pro čistý a kvalitní produkt. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě, ověřeném původu surovin, ruční výrobě a na ochraně životního prostředí. K výrobě nepoužíváme žádné chemické doplňky, dochucovadla či stabilizátory zkrátka nic co by nevzešlo z přírody. Bílému rafinovanému cukru se úplně vyhýbáme.
 

V našem portfoliu najdete snídaňové superkaše, ořechová másla jednodruhová i s příchutěmi, granoly, široké spektrum sušeného ovoce a ořechů, superpotraviny v BIO kvalitě a mnoho dalších produktů.
 

Superpotraviny neboli superfoods jsou přírodní zdroje s vysokou koncentrací zdraví prospěšných látek, které v dnešní stravě chybí. Jejich konzumací doplníte vitaminy a minerální látky nezbytné pro správné fungování organismu. Rovněž napomáhají při regeneraci, detoxikaci a nastavení celkové rovnováhy.
 

V naší nabídce najdete zelené superpotraviny (Mladý ječmen, Chlorella, Matcha), extrakty z exotických plodů (Camu Camu, Acerola, Baobab, Acai atd.), ale i ajurvédské byliny (Ashwagandha, Moringa). Několik druhů nabízíme i v rostlinných kapslích pro snadnější užívání.

Otevírací doba
Po 09.00—20.00
Út 09.00—20.00
St 09.00—20.00
Čt 09.00—20.00
09.00—20.00
So 09.00—20.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek