Kdy nás můžete navštívit?

Fade

Prodejna nadčasové dámské módy pod značkou Nenette. 

Společnost Cotton s.r.o. byla založena v Itálii v roce 1994 mladým párem podnikatelů, Marcem Fermim a Raffaellou Galazzi. Díky svému nadšení a odhodlání v podnikání v módním průmyslu brzy dosáhli velkého úspěchu ve výrobě a prodeji dámské, pánské a dětské konfekce pro významné italské značky.

V roce 2005, po upevnění svého know-how v oblasti módy, se Marco a Raffaella rozhodli uskutečnit svůj sen, uvést na trh vlastní řadu dámských oděvů pod názvem Nenette

Nenette je značka šitá na míru moderní, elegantní a dynamické ženě, která se zajímá o nejnovější módní trendy a styly, v kombinaci s jejím osobním a jedinečným cítěním a duchem. Nenette posledních 5 let získává stále nové klienty díky kvalitě materiálů, velké péči o detaily a pevné síti prodejen rozmístěných po celé Itálii.

Prodejna přijímá dárkové poukazy Nákupní galerie Myslbek.

Značky, které u nás najdete

Otevírací doba
Po 09.00—20.00
Út 09.00—20.00
St 09.00—20.00
Čt 09.00—20.00
09.00—20.00
So 09.00—20.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek