Kdy nás můžete navštívit?

MARCIANO PINKO


Prodejna MARCIANO PINKO nabízí kolekce značek MARCIANO by Guess, PINKO, Calvin Klein Womenswear a doplňky značky GUESS.
 

Marciano By Guess je prvním rozšířením značky Guess. Pojmenovaná je podle příjmení jejích zakladatelů, a to bratrů Marcianových. Jedná se o luxusnější řadu oděvů a doplňků této značky.


Italská značka PINKO se zrodila na konci 80. let z nápadu Pietra Negry, současného prezidenta a generální ředitelky společnosti a jeho manželky Cristiny Rubini.
PINKO je odpovědí na módní potřeby nezávislé ženy, která je silná a sexy, uvědomující si její ženskost a velmi odhodlaná ji vyjádřit! Kolekce se vyznačují jedinečným, originálním stylem, který je plný současných trendů.

 
Calvin Klein Womenswear je kolekce značky Calvin Klein, která je nadčasová, minimalistická a sofistikovaná a zaměřuje se na prémiové materiály. Kolekce je určená pro cílevědomé a dynamické ženy. 

Prodejna přijímá dárkové poukazy Nákupní galerie Myslbek.

Značky, které u nás najdete

Otevírací doba
Po 09.00—20.00
Út 09.00—20.00
St 09.00—20.00
Čt 09.00—20.00
09.00—20.00
So 09.00—20.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek