Kdy nás můžete navštívit?

UGO Salaterie

UGO Salaterie pro vás denně připravuje čerstvé domácí polévky, pestré saláty a fresh drinky vyrobené pouze z kvalitních surovin. Používá zajímavé a netradiční ingredience i kombinace surovin a chutí.

Nabídku přizpůsobují také aktuální sezóně, aby zaručili ta nejčerstvější jídla s obsahem živin, které tělo v dané době nejvíce potřebuje.

UGO se dlouhodobě snaží o redukci plastů a o zapojování do aktivit zaměřených na ekologii. V UGO Salateriích se tak například využívají skleněné sklenice místo plastových. Pokud zákaznice či zákazník přijde s vlastní nádobou na nápoj, věnuje UGO za každý ušetřený kelímek 1 Kč do obnovy lesů v ČR.

Restaurace přijímá dárkové poukazy Nákupní galerie Myslbek.

Otevírací doba
Po 08.00—20.00
Út 08.00—20.00
St 08.00—20.00
Čt 08.00—20.00
08.00—20.00
So 10.00—19.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek