Kdy nás můžete navštívit?

ANGRY BEARDS

Engrybírdí kosmetika je tisícema chlapů považovaná za úplný černý zlato. Vyzkoušej na vlastní kůži funkční matro na vousy, vlasy, kule i zbytek těla. Všechno vyladěný podle přání gangu našich zákošů. Kosmetika vymyšlená a vyrobená v Česku. K tomu hromada dalších věcí. Všechno prověřený tisícema recenzí od real chlapů. Konečně kosmetika, co má koule.

Na svý si u nás přijdou i lasičky! Kromě výrobků a dárkových sad s logem Angry Beards můžeš okoštovat i sesterskou značku kosmetiky od Busy B vymazlenou kočkám na míru.

KDO JSOU ANGRY BEARDS?

Jsme kosmetika pro chlapy, co má koule. Vaříme vlastní receptury, který náš tým chemiků dotahuje k dokonalosti. Za gang našich zákošů dejcháme a děláme pro ně, co jim na očích vidíme. Že to neděláme úplně blbě ti potvrdí tisíce spoko hodnocení od chlapů, co se už přesvědčili na vlastní kůži. Budem rádi i za tvůj názor, protože není lepší motivace, abychom zas byli o fousek lepší. 

Otevírací doba
Po 09.00—20.00
Út 09.00—20.00
St 09.00—20.00
Čt 09.00—20.00
09.00—20.00
So 09.00—20.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek