Kdy nás můžete navštívit?

ANGRY BEARDS

Jsme furt rychleji rostoucí gang přerostlejch děcek, který všechno, na co sáhnou, dělaj na plný koule. Snažíme se dělat kvalitní výrobky za dostupný prachy, poskytovat bezkonkurenční služby a u toho všeho se snažíme bavit jak sebe, tak tebe. Někdy se zadaří víc, jindy náš trapnohumor nepadne na úrodnou půdu, ale takovej je showbyzz, baby.

Tvá spokojenost je pro nás svatá, ale jestli s náma nejseš na stejný vlně, tak se raději kliď z cesty. Ať už seš kamioňák, štika nakupující pro svýho milýho, kancelářská krysa, nebo Mgr., Ing. a PhDr., u nás jsme si rovni a rovnou ti budem tykat. Ne protože si tě nevážíme, právě naopak, ať se co nejlíp domluvíme a nechodíme kolem horký kaše po špičkách, až se ucho utrhne, nebo jak se to říká. Jsme tu pro tebe 24/7 369 dní v roce. Ať už budeš chtít poradit, vyřešit nějakej trouble, nebo jen tak pokecat. A jestli jsme cokoli podělali, něco se ti u nás nelíbilo, nebo tě napadá vylepšení, pro Kristovy rány dej nám o tom prosím vědět. Pochvala nebo fotka dobře živenýho beardu potěší, ale jen konstruktivní kritika nás sune dopředu. Ať rostou!.

Otevírací doba
Po 09.00—20.00
Út 09.00—20.00
St 09.00—20.00
Čt 09.00—20.00
09.00—20.00
So 09.00—20.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek