Kdy nás můžete navštívit?

GUESS men

NOVĚ OTEVŘENO!

Navštivte jediný butik GUESS v České republice, který se specializuje čistě na pánskou módu. Náš obchod nabízí kompletní pánský sortiment jak GUESS Jeans, tak vyšší řady Marciano by GUESS.

Prodejna přijímá dárkové poukazy Nákupní galerie Myslbek.


O značce: 
GUESS je jednou z nejznámějších fashion společností na světě díky své prvotřídní image a okouzlujícím kolekcím. 

V roce 1980 byl denim zastaralý a nemódní. Zakladatelé značky, bratři Marcianovi, ovšem spojili evropský styl s tradiční americkou tkaninou a změnili vnímání denimu navždy tím, že vytvořili smyslnou, inovativní a nadčasovou linii Marilyn Jean.
První džíny této kolekce pojmenované po Marilyn zmizely z regálu obchodu během několika hodin. GUESS se stal rychle symbolem mladého, sexy a dobrodružného životního stylu. 

S GUESS v posledních letech spolupracovali muži jako A$AP Rocky, J Balvin nebo Joe Jonas. Tváří značky je také model a herec Michele Morrone. GUESS rádi oblékají i další zpěváci Justin Bieber a Harry Styles.
 
Dnes je GUESS globální lifestylovou značkou se širokým sortimentem džín, oblečení a doplňků působící ve více než 100 zemích světa. 

Otevírací doba
Po 09.00—20.00
Út 09.00—20.00
St 09.00—20.00
Čt 09.00—20.00
09.00—20.00
So 09.00—20.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek