Kdy nás můžete navštívit?

SANIFAIR toalety

Při návštěvě naší nákupní galerie můžete využít našich nadstandartně hygienických toalet SANIFAIR. 

Tento poskytovatel sanitárních konceptů maximálně dbá na zajištění spokojenosti svých zákazníků na veřejných toaletách. Toho dosahuje díky nekompromisní čistotě a hygieně jeho bezdotykových zařízení, inovativním technickým prvkům (state-of-the-art), oborem definovaným, certifikovaným standardům kvality a služeb, diskrétní a příjemné atmosféře a férovému poměru ceny a výkonu.

Handicapovaní se k našim bezbariérovým toaletám dostanou pohodlně výtahem. Přístup je možné také schodištěm nebo po eskalátoru.

Otevírací doba
Po 08.00—21.00
Út 08.00—21.00
St 08.00—21.00
Čt 08.00—21.00
08.00—21.00
So 08.00—21.00
Ne 09.00—20.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek