Kdy nás můžete navštívit?

Tchibo OUTLET

Tchibo pop-up store je obchod plný inspirace pro vás a vaše nejbližší. Každý týden v něm najdete kolekci výrobků spotřebního zboží za outletové ceny. Slevy až 60 %. Výrobky jsou limitované a vždy se prodávají po omezenou dobu či jen do vyprodání zásob.
 
V Tchibo pop-up store si můžete také zakoupit širokou škálu čerstvých zrnkových káv z různých částí světa a vychutnat si šálek kávy přímo zde na obchodě, který si můžete také vzít s sebou, třeba na cestu do práce.

 
Pokud toužíte po praktickém domácím kávovaru, i na ně jsme nezapomněli, v nabídce pop-up store, naleznete zde různé typy kapslových kávovarů značky Cafissimo, ke kterým Tchibo nabízí širokou škálu kapslí.

 
Nově v nabídce naleznete plnoautomatické kávovary značky Esperto.

Prodejna nepřijímá dárkové poukazy Nákupní galerie Myslbek.

Otevírací doba
Po 09.00—20.00
Út 09.00—20.00
St 09.00—20.00
Čt 09.00—20.00
09.00—20.00
So 09.00—20.00
Ne 10.00—19.00

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek