Kdy nás můžete navštívit?

Tomáš Smot Svoboda: Movembři

Prodejní výstava Movember v Myslbeku vznikla na podporu mužského zdraví. Výstava bude k vidění celý listopad a zisk z prodeje poputuje do oficiální Movember sbírky.
Ilustrace vznikaly na náměty fotek volně dostupných na internetu a jedná se o uměleckou interpretaci.

Ilustrace můžete zakoupit i online zde: smot.cz
 

Tomáš SMOT Svoboda (1975) je grafický designér a ilustrátor z Brna. Kreslení ho bavilo od dětství, ale dával přednost sportu. Osudným se mu stal baseball, kterému se na nejvyšší úrovni věnoval skoro 30 let a dnes působí jako trenér dětí.

 

Po ukončení sportovní kariéry využil volného času ke kreslení. Ilustrace zveřejňoval na sociálních sítích, kde si  jich všimlo několik knižních redaktorů a dostal tak možnost ilustrovat knihy. Nejznámější z nich je pro děti Jak se stavěly divy světa, která vyšla v 10 jazycích. Díky tomuto úspěchu dostal Tomáš Svoboda šanci napsat a ilustrovat vlastní knihu pro děti, která by měla spatřit světlo světa příští rok.

 

Ať už jako ilustrátor nebo grafický designér spolupracoval Tomáš Svoboda s firmami jako 2kCzech, Prague City Tourism, Asahi, Orlen, Honeywell nebo Konica Minolta. Vytvořil jilustrace pro Spotify, oficiální pohlednici Prahy a čtvrtým rokem kreslím obálky a dětskou rubriku pro Magazín Paraple.

Přihlašte se k odběru novinek