otevírací doba obchodů  09.00—20.00
otevírací doba galerie  08.00—21.00
Na Příkopě 19, 21, Ovocný Trh 8, Praha 1

Pravidla facebookové soutěže NG Myslbek o dárkové poukazy v hodnotě 1 000 Kč

Předmětem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel, podmínek a průběhu marketingové  soutěže o dárkové poukazy nákupní galerie Myslbek (dále jen „soutěž"), která je určena  zákazníkům NG Myslbek na území České republiky.  

Vztahy Pořadatele se Soutěžícími se řídí těmito Soutěžními podmínkami (dále jen „Pravidla“),  nestanoví-li jinak zvláštní podmínky Soutěže nebo oznámení o vyhlášení Soutěže. 

1. Pořadatelem je společnost Myslbek, akciová společnost, se sídlem Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha 1, IČ: 49240552 DIČ CZ49240552, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského  soudu v Praze pod sp. zn. B 2020, (dále jen „Pořadatel"). 

2. Organizátor soutěže je agentura Taste a.s., se sídlem Hybernská 1271/32, 110 00,  Praha 1 – Nové Město, IČ: 06585914, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v  Praze, oddíl B, vložka 22957. (dále jen „Organizátor“).  

3. Soutěž není žádným způsobem provozována, spravována, sponzorována nebo spojena s  Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje Soutěžící  Pořadateli a nikoli Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být  směřovány Pořadateli či Organizátorovi soutěže, nikoliv Facebooku.  

4. Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 15 let s doručovací adresou na území  České republiky a platným občanským průkazem, která akceptuje tato pravidla soutěže (dále jen  „Soutěžící“). Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které nedosáhly věku 15 let nebo jsou v  pracovním nebo obdobném poměru k Pořadateli a společnostem, které se podílejí na přípravě a  organizaci soutěže.  

5. Soutěž probíhá v období od 2. 2. 2022 do 8. 2. 2022 do 12:00. Soutěž probíhá na  facebookovém profilu Myslbek na adrese: https://www.facebook.com/myslbek/ Soutěžící se do soutěže zapojí sledováním facebookového profilu @myslbek a vložením komentáře pod příspěvkem s tipem na osvědčený dárek pro drahou polovičku. Zapojením se do soutěže prostřednictvím vloženého  komentáře souhlasí soutěžící s pravidly této soutěže. Každý soutěžící může vložit pouze jeden  komentář během doby konání soutěže.  

6. Soutěžící se zapojí do soutěže vložením jednoho komentáře pod soutěžní příspěvek, který bude splňovat soutěžní zadání. Komentář nesmí obsahovat žádné vulgarismy ani slovní útoky na 

 

Pořadatele či Organizátora a nesmí odporovat dobrým mravům. Komentář musí být napsaný v  českém jazyce a být originálního původu. Soutěžící prohlašuje a zaručuje, že je jediným autorem  jím vloženého komentáře a že jím vložený komentář neporušuje právní předpisy ani jakákoliv práva  třetích osob. Soutěžící, který vloží více komentářů nebo své komentáře bude následně upravovat,  bude ze soutěže vyloučen.  

7. Porota složená ze zástupců Organizátora po skončení soutěže vybere ze všech komentářů  všechny vyhovující podmínkám uvedeným v bodě 5. a 6. a náhodně vylosuje 3 (tři) výherce.  Vyhlášení proběhne pod soutěžním  příspěvkem 8. 2. 2022. 

8. Pořadatel vkládá do soutěže: 

● 3x dárkový poukaz nákupní galerie Myslbek (Na Příkopě 19,21, 110 00, Praha) v hodnotě  1 000 Kč  

Soutěžící si nemůže nárokovat jinou výhru, než která je do soutěže vložena. Výhru není možné  alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhru není možné vymáhat soudní cestou.  

9. Výherce soutěže bude o výhře informován do 24 hodin od skončení soutěže prostřednictvím  komentáře pod soutěžním příspěvkem. Výhru lze  převzít pouze osobně v dm drogerii v nákupní galerii Myslbek (Na Příkopě 19,21, 110 00,  Praha), a to dle aktuální otevírací doby. O termínu předání výhry a upřesnění jejího osobního vyzvednutí budou výherci informováni prostřednictvím soukromé zprávy na Facebooku. Pořadatel není povinen zasílat výhry poštou. 

10. Veškerá data získaná od soutěžícího (jméno, příjmení, profilová fotografie, uživatelské jméno na  Facebooku) jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana dle Nařízení Evropského  parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se  zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Soutěžící vložením komentáře  potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na  přístup k nim. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemně na adrese Pořadatele nebo  emailem na adrese gdpr@myslbek.com, a dále právo dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady  (EU) 2016/679, tj. zejména právo na přístup k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit.  

Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, která  není v jakékoliv spojitosti s obchodní činností NG Myslbek. 

 

11. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty soutěžící, kteří porušují pravidla, i při  podezření na takové porušení. Rozhodnutí Pořadatele je konečné. Pořadatel ani Organizátor  nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra Výherci způsobit, případně dalším  osobám, které přijdou do styku s výhrou. Pořadatel ani Organizátor neodpovídá za žádné škody  způsobené přípravou či účastí v soutěži.  

12. Zasláním příspěvku do soutěže účastníci přijímají veškeré její podmínky. Rozhodnutí Pořadatele  o všech otázkách týkajících se soutěže je konečné. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit  pravidla této soutěže, případně soutěž bez dalšího uvedení důvodu ukončit, přičemž jeho  rozhodnutí je účinné okamžikem zveřejnění.  

V Praze dne 30. 1. 2022

Obchody a restaurace

móda, obuv a doplňky

Anthony´s / T.M.Lewin Dnes otevřeno 09.00—20.30
Calvin Klein Underwear Dnes otevřeno 09.00—20.00
Fade Dnes otevřeno 09.00—20.00
GANT Man Dnes otevřeno 09.00—20.00
GANT Women Dnes otevřeno 09.00—20.00
GUESS men Dnes otevřeno 09.00—20.00
GUESS women Dnes otevřeno 09.00—20.00
H&M Dnes otevřeno 09.00—21.00
Karl Lagerfeld Dnes otevřeno 09.00—20.00
MARCIANO PINKO Dnes otevřeno 09.00—20.00

krása a domov

ALOve Dnes otevřeno 09.00—20.00
Bibelot Dnes otevřeno 09.00—20.00
dm drogerie Dnes otevřeno 09.00—20.00
H&M Home Dnes otevřeno 09.00—21.00
Les Ongles Dnes otevřeno 09.00—20.00

služby

Přebalovací koutek Dnes otevřeno 08.00—21.00
SANIFAIR toalety Dnes otevřeno 08.00—21.00

jídlo a pití

UGO Salaterie Dnes otevřeno 08.00—20.00
Vapiano Dnes otevřeno 11.00—21.30

Další důvody pro návštěvu Myslbeku

Odkudkoliv k nám máte blízko

Myslbek se nachází v nejprestižnější části Prahy - mezi high street Na Příkopě a Ovocným trhem. Dostanete se k nám pohodlně pěšky ze všech linek metra a tramvají projíždějících centrem.

Nadchneme vás jídlem i pitím

Vedle prémiových módních butiků u nás najdete také značkové restaurace a další možnosti občerstvení. Nabízíme vydatné a zdravé snídaně, bohatá polední menu i večeře á la carte.

Vítáme maminky i s miminky

Dětskou módu a doplňky v pasáži Myslbek seženete v H&M (-1.p). Komfortní, soukromý přebalovací pult vč. zázemí najdete v 1. patře, kde také v naší prodejně dm můžete dokoupit všechny chybějící nezbytnosti. Do obou podlaží vás i s kočárkem pohodlně doveze výtah.

Jsme otevřeni pro kočárky i vozíky

Myslbek je pohodlně přístupný kočárkům i hendikepovaným na vozíčku. Samozřejmostí jsou bezbariérové vstupy do budovy i do prodejních prostor. První podlaží galerie obsluhuje prostorný výtah.

Máme nejčistší toalety v centru

Chceme, abyste se u nás cítili co nejlépe. Proto dbáme na čistotu a svěží atmosféru. Patrné je to na sociálním zařízení v 1. patře. I díky péči společnosti Sanifair jde o nejčistší toalety v centru Prahy.

Život v centru

Lokalita

  • Pohodlný přístup ze stanic TRAM Václavské náměstí, Jindřišská i náměstí Republiky.
  • 2 minuty z Můstku (linky metra A a B), 5 minut ze Staroměstského náměstí (metro A), 5 minut z nám. Republiky (metro B), 5 minut Václavského náměstí, zastávka Muzeum (linka C)
  • Vydat se k nám můžete i autem. V okolí najdete vyhrazené placené zóny pro návštěvníky. Doporučujeme jejich kontrolu před vjezdem do centra Prahy - například přes aplikaci www.parkujvklidu.cz.
  • I díky svému umístění v historickém centru Prahy je Myslbek nejsnáze dosažitelný pěšky. Platí to, i pokud přijedete vlakem na dvě blízká nádraží - Hlavní či Masarykovo.
mapa
mapa

Prémiové kanceláře v centru Prahy


Vysoký standard kanceláří s certifikátem BREEAM


více o kancelářích
Myslbek office

Přihlašte se k odběru novinek