Kdy nás můžete navštívit?

NOVÁ KOLEKCE ALOve

17.10.2020 — 21.10.2020

Záři slunečních paprsků umí konkurovat jen diamantové šperky, které rozjasní i ty nejpochmurnější dny. Vydejte se s námi na procházku lemovanou šperky nejrůznějších barevných drahokamů a třpytivých diamantů. Nové kolekce ALOve jsou věnované šperkům plným fantazie a hravosti. 

BE PRINCESS
Prsteny,přívěsky i náušnice, jimž vévodí rubíny, smaragdy, safíry a tanzanity obklopené diamanty. 

JUST ELEGANT
Spojení vlnek a něžných oblých tvarů evokujících ženskost tvoří spolu s diamanty dokonalou souhru, jež dokáže podtrhnout přirozenou krásu ženy. Kolekce nabízí nepřeberné množství náušnic, náhrdelníků a prstenů ve všech barvách zlata.

LONG STORY
Něžně a jemně se pohybující visací náušnice od ucha dolů dokonale zvýrazní linii vašeho krku. Propojení decentních řetízků v růžové, žluté či bílé barvě zlata s nejrůznějšími geometrickými tvary a zářícími diamanty je vhodnou volbou ke každé denní i slavnostní příležitosti.

DAYLIGHT
Říká se, že ozdobou ženy je především úsměv, když ho ale doplní o kruhové diamantové náušnice a prsten v růžové, zlaté nebo bíle barvě zlata, dokonale rozjasní nejen sebe, ale vykouzlí úsměv na rtech i všem ostatním.

NIGHT SKY
Co více dokáže vzbudit pocit zářivého nebe plného hvězd než spojení zlata spolu s třpytem černých diamantů? S náhrdelníkem či náramkem z této kolekce v sobě lehce probudíte královnu noci.


ALOve je svěží moderní česká klenotnická značka, mladší sestřička ALO diamonds. ALOve je synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy. Šperky ALOve vytvářejí nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v Evropě.

www.alove.cz

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek