Kdy nás můžete navštívit?

Zimní nabídka UGO

04.01.2023

Salát s kari a mandarinkou, kuřecím masem a physalis:
Kombinace mandarinky, rajčat, salátu a kuřecího masa s kari zálivkou vykouzlí z jednoduchého mixu salátů nevšední kulinářský zážitek. Salát příjemně prohřeje a jeho exotickou chuť ještě více zvýrazní oranžový lampionek Mochyně peruánské (physalis). 

Mochyně (Physalis) je nejen krásný ale i chutný a zdravý doplněk jídla. Je zdrojem vitamínu C, B a provitamínu A, obsahuje draslík, vápník, fosfor. Navíc má nízký glykemický index a je tedy vhodná i pro diabetiky. Physalis má také antioxidační účinky a posiluje imunitu.

Noky s modrým sýrem a dýňovou omáčkou 
Věděli jste, že dýně pochází původem z Latinské Ameriky a do Evropy se dostala až koncem 15. století? Máte rádi modrý sýr? Potom si zamilujete Noky s jeho výraznou chutí v kombinaci s lehce pikantní dýňovou omáčkou a červenou řepou. Pro ještě větší potěšení vašich chuťových pohárků je jídlo dozdobené dýňovými semínky a baby špenátem. 

Menu noky s kuřetem, modrým sýrem a dýňovou omáčkou
Pokud máte opravdu velký hlad a potřebujete před náročnou zimní sezónou doplnit hodně energie, můžete si uvedená jídla zakoupit ve výhodném menu s malou polévkou dle denní nabídky a ledovým čajem jahoda & bucco (herbal cold brew). 

Wrap s modrým sýrem, uzeným kuřetem a rajčaty
V sezónní nabídce najdete nově také vynikající sezónní wrap. Jsou v něm ukryté samé dobroty – oblíbené zauzené kuře, čerstvá zelenina, modrý sýr, rucola a rajčata. Vzpomeňte si na něj, až budete potřebovat rychlý oběd do ruky nebo lehkou, přesto vydatnou svačinku. Wrap vám na UGO Pobočkách rádi zapečeme, abyste se v podzimních měsících zahřáli.

Na uklidnění - mandarinka, ananas, banán, jablko
Kombinace mandarinky, ananasu, banánu a jablka je ideálním elixírem při velkém stresu. Tato kombinace vyživuje a chrání buňky a navíc funguje velmi dobře proti zánětům a virům. Působí také jako vhodný antioxidant.

Na restart - mandarinka, mango, chilli, med, jablko
Kombinace mandarinky, manga, medu a jablka restartuje váš organismus. Je to skvělá infuze vitamínu C a výborně vám v zimním období posílí imunitu. Nápoj má navíc pozitivní účinky na srdce a pleť, kdy zpomaluje stárnutí.

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek