Kdy nás můžete navštívit?

UGO Gril sezóna

10.02.2020 — 24.03.2020

Ke každému dni patří i něco teplého na zub. Proto v UGO Salaterii přibyla novinka, která vás po cestě chladným městem nejen zasytí, ale i zahřeje. Nově si totiž můžete dát dobroty připravené na horkém grilu a složené z chutí celého světa. Tak přijďte ochutnat horké novinky! 

Zahřeje vás třeba: 
GRIL WRAP S UZENÝM KUŘETEM A EMENTÁLEM
Náš klasik, kterého vám teď navíc i nažhavíme. Akorát tak velký, abyste neměli hlad při městském maratonu, akorát tak sytý, abyste měli dostatek energie na každý úkol. 

GRIL WRAP S OVČÍM SÝREM A OLIVAMI
S nádechem středomoří vás zahřejí vzpomínky na dovolenou i to, že je bez masa a s kvalitním sýrem, co vám dodá sílu. Ovčí sýr je totiž oproti tomu kravskému lépe stravitelný, má vyšší obsah vitamínů, minerálů a vápníku, a tak vám skvěle zpestří jídelníček. Oblíbený wrap, který již znáte, nyní i v teplé variantě. 

SENDVIČ PASTRAMI S KŘENEM A HRUBOZRNNOU HOŘČICÍ
Opravdu masová záležitost a sytá dobrota, co má říz a skvělou chuť až do posledního drobečku. Tuhle delikatesu vynalezli v Rumunsku, dobyla hlavně Ameriku, ale pochutnává si na ní celý svět. Zakousněte se taky! 

BAGETA BAHN-MI S MARINOVANÝM KUŘECÍM MASEM, JÁTROVOU PAŠTIKOU A KORIANDREM
Chuť dálek, která u nás zdomácněla. Spojení exotického koriandru vás v horké variantě nadchne. Nemusíte pro ni létat do Vietnamu. Stačí skočit do UGO. 

TOUST SE SÝREM HALLOUMI, SUŠENÝMI RAJČATY A PIKANTNÍ PAPRIKOVOU OMÁČKOU
Lehce pikantní dobrotě gril sluší. Základem je sýr původně z Kypru, který právě dobývá svět. Jak by také ne! Halloumi je supervýživný a neroztéká se tak, jako ostatní sýry, ale zůstává ogrilovaný a horký. Navíc je snadno stravitelný a plný bílkovin. Zkuste to sami, uvidíte, že k němu zahoříte láskou.

TOUST S VEJCEM, PÓRKEM A PARMAZÁNEM
Spojení parmazánu, svěžího pórku a vydatného vajíčka v horkém toustu nikdy nikoho nezklame, zato každého skvěle nasytí. Ochutnejte jednu z nejoblíbenějších svačin, po které se vždycky rychle zapráší!

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek