Kdy nás můžete navštívit?

GEOX: jaro/léto 2020

22.04.2020 — 30.04.2020

Dámská kolekce
GEOX představuje dokonale elegantní kolekci pro sezónu jaro-léto 2020, která spojuje nejvýraznější trendy sezóny a zároveň neustále zvyšuje svou laťku z hlediska technologického výzkumu. Značka i nadále zůstává věrná svým hodnotám, které ji od samého začátku dělily od ostatních: dokonalá rovnováha mezi jednotlivými sezónami, sofistikovaný italský styl, pohodlnost a funkčnost. Jarní dámská kolekce GEOX oslavuje teplé přírodní odstíny savany, a to zvířecími vzory či etnickými potisky. 

Pánská kolekce
Prodyšnost, termoregulace a nepromokavost jsou tři základní pilíře, na nichž si značka GEOX v průběhu let vybudovala silnou identitu. Sezóna jaro-léto 2020 opět představuje svěží řadu pánských modelů dokonale propojující technologická řešení s vytříbeným vkusem moderního muže toužícím po pohodlí.

Dětská kolekce
Duha plná zářivých barev a vzorů oživuje dětskou kolekci GEOX pro jaro-léto 2020, a to v nezaměnitelném italském stylu se zaměřením na sport, volný čas a venkovní aktivity. Široká a rozmanitá řada modelů odpovídá potřebám rostoucích chlapců a dívek a nabízí konkrétní řešení pro spokojená chodila; od proslulých prodyšných podešví GEOX po řadu patentovaných technologií používaných v obuvi pro dospělé.

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek