Kdy nás můžete navštívit?

2. - 4. listopadu vyměňujeme účtenky za Dárkové poukazy. Letos naposledy

02.11.2021 — 04.11.2021

Máme velkou radost, kolik z vás se od léta zaregistrovalo do akce Vaše nákupy na náš účet. A stejně tak z množství dárkových poukazů, které byly obratem využity v našich prodejnách a restauracích. Úplně poslední letošní příležitost směnit účtenky z prodejen nebo restaurací v Myslbeku se naskytne 2. – 4. listopadu, v obvyklém čase 10 - 19 hodin. Naprostá většina dárkových poukazů, má platnost do 30. listopadu; listopad je tak ideálním měsícem na jejich využití, ještě před vánoční nákupní vřavou.

Pokud jste si tedy poctivě schraňovali účty z Myslbeku, určitě termín 2. až 4. listopadu nepropásněte. Uplatnit můžete účtenky ne starší než 3 měsíce. Další „cashback“ plánujeme až v roce 2022.

Pop-up point „Vaše nákupy na náš účet“ na pasáži Myslbek bude viditelně označený. A pokud se chcete vyhnout časové prodlevě spojené s registrací, rovnou se můžete do systému přihlásit (pokud v něm již nejste), a to na této stránce.

Abychom vás motivovali k nákupům a využití dárkových poukazů do konce listopadu, nabízíme několik novinek z Myslbeku:

·         Na konci října otevřeme nový butik milánské značky Nenette
·         Další italskou módu najdete ve stylovém butiku Manuel Ritz
·         K Itálii má blízko i naše restaurace Vapiano; nově nabízí od pondělí do pátku od 11 do 17 hodin jeden zvýhodněný obědový chod za 150 Kč! 25. - 29. 10. to bude Pesto Basilico/Rosso, 1.-5.11. Pollo Con Limone a 8.-12.11. Pollo Di Crema

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek