Kdy nás můžete navštívit?

Otestujte se na covid přímo v Myslbeku

01.10.2021

Jedete do zahraničí? Potřebujete covid test pro děti? Anebo zkrátka chcete mít jistotu pro sebe nebo zaměstnavatele? Využijte privátní covid testovací místo přímo v Myslbeku. Je určené i širší veřejnosti, a to v následujících časech:

Po 8.00-14.00
Út 8.00-12.00
St 8.00-12.00
Čt 8.00-12.00
Pá 8.00-14.00

Zaslání výsledků testů je garantováno do 48 hodin bez ohledu na to, zda se jedná o pracovní den či víkend.

Testovací místo najdete v nákupní pasáži Myslbek, v prostoru Myslbek Lounge. V rámci podmínek zdravotních pojišťoven je test nabízen zdarma, v nabídce jsou i varianty pro samoplátce.

Pokud chcete být rychle odbaveni, doporučujeme využít rezervační systém.

!!! Aktuální informace k 1.11.2021:

Nárok na dobrovolné (bezplatné) testování:
- Osoby mladší 18ti let
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat
- Osoby, které jsou naočkovány alespoň jednou dávkou

Jak často mají tyto osoby nárok na testování:
Antigen: jedenkrát za 7 dnů
PCR: dvakrát v kalendářním měsíci

Platnost testů:
AG: 24 hodin
PCR: 72 hodin

S ohledem na vývoj situace doporučujeme sledovat oficiální zdroje Ministerstva zdravotnictví ČR.

Testování dětí:
Při testování dětí uvedete jejich jméno a příjmení, datum narození, případně rodné číslo. Kontakty budou na zákonného zástupce (telefon,email).

S sebou budete potřebovat kartičku pojišťovny dítěte. Pokud cestujete do zahraničí a budete si stahovat certifikát pro vycestování, je dobré zadat při odběru také č. cestovního dokladu dítěte, na které bude vycestovávat. (tedy buď dětský OP, nebo jeho pas).

Co je dobré vědět?
- v nabídce Rezervace termínu najdete možnost PCR testu hrazeného zdravotní pojišťovnou; PCR si můžete zvolit na místě, i když jste si objednali antigenní test
- klienti českých zdravotních pojišťoven (VZP, VuZP, ČPZP, OZP, ZPŠ, RBP, ZPMV) mají nárok na 2 PCR testy a 4 antigenní testy měsíčně bezplatně
- antigenní i PCR testy je možné absolvovat vždy až se 7-denním odstupem; týdenní interval neplatí pro kombinaci PCR a antigenního testování
- pokud míříte za hranice, můžete si certifikát stáhnout na Očkovacím portálu občana MZČR; v případě, že chcete certifikát do mailu, činí příplatek 242 Kč
- na Očkovacím portálu se již mohou registrovat i lidé s cizí státní příslušností nebo děti do 15 let
- testovací centrum bude uzavřené ve dnech 5. - 6. července

Na místě nabízíme tři způsoby antigenního testování, mezi kterými můžete vybírat nebo je kombinovat: 

1. Papírkový rapid test s vyhodnocením výsledků na místě do 15 minut (Vidia Rapid-VIDITEST OD-485s). Test je schválený ministerstvem zdravotnictví. Forma odběru: výtěr z ústní dutiny. (ZDARMA) V případě pozitivity je nutné provést kontrolní PCR test.. Kontrolní PCR test v případě pozitivního antigenního testu je hrazen ze zdravotního pojištění a není tedy nijak zpoplatněn. Aiomica zajistí veškerou administrativu kolem vystavení žádanky a hlášení výsledku.

2. Antigenní laboratorní test s vysokou citlivostí, jehož výsledek je k dispozici do 24 hodin (přes sms a email) – tento test je také hrazený pojišťovnou stejně jako antigenní rapid test. Odběr je prováděn stěrem z nosohltanu shodně jako pro PCR testy. Uživatel si udělá rezervaci na klasický antigenní test a na místě se může rozhodnout, zda zvolí rapid test, nebo laboratorní.

3. Neinvazivní rapid test ze slin, který je vhodný pro osoby citlivé na odběr z nosu nebo nosohltanu (a děti) s vyhodnocením na místě do 10 minut. Tento test je hrazen pouze částečně a doplatek činí 300 Kč bez DPH za jeden test. Také u tohoto testu je nutné odběr opakovat v případě pozitivního výsledku.

Dle pokynů společnosti je bezplatné testování podmíněno třemi podmínkami:

1) testovaná osoba je pojištěna u zdravotních pojišťoven ČR (VZP, VoZP, ČPZP, OZP, ZPŠ, RBP, ZPMV)
2) neprodělala onemocnění COVID v posledních 90 dnech
3) nebyla na testu před méně než 3 dny

Pokud testovaný nemá z nějakého důvodu nárok na úhradu ze systému zdravotního pojištění, lze využít následující Placené testy (všechny včetně DPH):

·         Antigenní test pro samoplátce, pokud testovaná osoba nemá nárok na úhradu ze zdravotního pojištění - 423,50 Kč
·         Antigenní test ze slin pro samoplátce, pokud testovaná osoba nemá nárok na úhradu ze zdravotního pojištění - 786,50 Kč
·         PCR test pro samoplátce - 1802,90 Kč
·         PCR test pro samoplátce s lékařským potvrzením pro vycestování - 2044,90 Kč

Platby jsou možné platební kartou na místě, nebo na webu.

Každý, kdo testování absolvuje, obdrží lékařské potvrzení s výsledkem. U rapid testu v listinné podobě na místě, u laboratorního testu přijde SMS a e-mailem na druhý den.

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek