Kdy nás můžete navštívit?

Nové ALOve kolekce

17.06.2021

Ušlechtilé kameny a kovy. Barvy, extravagance i jemné detaily. Inspirujte se novinkami v butiku české šperkařské značky ALOve

Zjistite víc o kolekcích Colormania, Zodiac, Starflower Rebel at Heart.

COLORMANIA
Je to jako návštěva v cukrárně, kdy vás na každém kroku lákají bonbóny k ochutnání. Jsou barevné, lákavé, každý byste chtěli zkusit. Ve špercích s barevnými kameny nenajdete sladkou náplň, ale jejich sílu a energii, kterou ukrývají. Morganit, citrín, peridot, rhodolit, ametyst nebo topaz. Každý z nich má speciální význam a poselství přírody.

Kolekce COLORMANIA představuje prsteny s přírodními barevnými kameny obklopené diamanty a vytvořené ve třech barvách zlata. Vylaďte svůj den barvami, které vám zvednou náladu i outfit! Vytvořte si svůj jedinečný a nezaměnitelný styl, podlehněte kouzlu barevných prstenů, které rozzáří vaše ruce.


ZODIAC
Ať to vesmír vyjádří za vás! ALOve přináší kolekci 12 šperků měsíčních znamení posetých diamanty. Nebeská záře diamantů s nebeským významem. Každý šperk z této kolekce má speciální poselství a symboliku, a stejně tak i vliv na svého nositele.

Vyberte si v limitované kolekci originálně zpracovaných měsíčních znamení to vaše, které vás bude provázet na každém kroku celý život. Nechejte působit magii vesmírné energie s kolekcí ZODIAC .


STARFLOWER
Něco si přej, padá hvězda! Právě ta padla klenotníkům ALOve do rukou, stala se inspirací pro unikátní kolekci STARLET poskládanou z hvězdné oblohy. Něžné a zároveň výrazné sety šperků pro každodenní i výjimečnou příležitost. Do svého setu si můžete poskládat náušnice, prsten a náhrdelník ze tří barev zlata. Všechny šperky jsou posázené diamanty, které se bez přestání třpytí ve svitu slunce i noční oblohy.
 

REBEL AT HEART
Pro všechny, které jsou výjimečné a chtějí vystoupit z davu, nenosit klasiku a svoje „JÁ“ zvýraznit odvážnými černými diamanty. Nepřehlédnutelné šperky, které dokonale upoutají pozornost a podtrhnou osobnost. Syté a magicky svůdné černé diamanty kolekce REBEL AT HEART jsou drahokamy s kovovým leskem, které se pyšní nejen svou tajemnou barvou.

Tento unikát se vyjímal již na zásnubním prstenu Carrie Bradshaw v ikonickém seriálu Sex ve městě. Díky náhrdelníkům, náramkům a prstenům ALOve s černými diamanty si teď můžete dopřát pocit absolutní výjimečnosti i vy.

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek