Kdy nás můžete navštívit?

Nová dárková prodejna Plzeňského Prazdroje otevřela v Myslbeku

07.12.2020

Příznivci zlatého ležáku zde najdou dárkové předměty značky Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel i Radegast, včetně exkluzivních designových kousků.

K dispozici jsou v dárkové prodejně Plzeňského Prazdroje například speciální vánoční balení piva Pilsner Urquell, originální módní kousky pivních značek a desítky dalších předmětů. 

Na ploše téměř 100 m2 nabízí Plzeňský Prazdroj široký sortiment dárkových předmětů od značkových půllitrů a korbelů přes designová trička, mikiny, čepice až po bytové doplňky. K dostání zde budou také oblíbené dárkové poukazy na školu čepování či prohlídky samotných pivovarů. 

Pokud chcete zabodovat u pravověrného stoupence legendárního plzeňského ležáku, sáhněte po fešáckém growleru na čepované pivo s sebou nebo mu pořiďte originální tenisky Converse v designu Pilsner Urquell.  Radost však udělají i trendy ponožky s pivními motivy od populární značky Fusakle, nejrůznější pivovarská trička či zimní čepice.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Pozor! Od 6. ledna do odvolání funguje Dárková prodejna pouze jako výdejna pro objednané zásilky přes e-shop, a to od pondělí do pátku v čase 10:00 – 17:00 hodin.

Akce již proběhla

Přihlašte se k odběru novinek